NUMESYS LAB

Nedir?

Numesys Learn About Business açılımı ile Numesys LAB, lisans öğrencileri için sunduğumuz bir kısa dönem staj programıdır.

Ne İçin Başvuracağım?

Profesyonel ve Kişisel gelişimini desteklemek, iş hayatını birinci gözden görebilmek ve deneyimleyebilmek için başvurabilirsin.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru tarihlerini web sitemizden takip edebilirsiniz.

Ne Kazanacağım?

Gerçek iş deneyimi
Eğitim ve gelişim
Değerlendirme sonucunda uzun dönem staj imkanı
Tecrübeli çalışan tavsiyeleri

SIMULATE YOUR FUTURE

Nedir?

Numesys Simulate Your Future, Lisans/Yüksek Lisans, Yeni Mezun veya Doktora öğrencileri için sunduğumuz bir uzun dönem staj programıdır.

Ne İçin Başvuracağım?

Simulate Your Future programı sana mühendislik ve diğer kurumsal alanlarda iş hayatını deneyimleme ve yeteneklerini keşfetme imkanı sunuyor. Mühendislik disiplinlerinde, Satış, Mali ve İdari İşler, Pazarlama, İnsan Kaynakları Departmanlarında kariyer deneyimine yerinde sahip olabilirsin.

Nasıl Başvurulur?

Kariyerine yön vermek, gerçek ve samimi bir iş deneyimi kazanmak için buradan başvurabilirsin. Başvuran herkese değerlendirme aşamasında eşit zaman ayırdığımızı bilmeni isteriz.

Ne Kazanacağım?

Kendi bulunduğun departman içerisinde belirlenmiş bir iş sürecini veya projeyi başından sonuna süpervizyon desteği ile yürüteceksin. Program sonunda karşılıklı memnuniyet sağlanması halinde ise tam zamanlı olarak ailemize katılabilirsin. Kişisel ve profesyonel deneyimini sana sunduğumuz çeşitli eğitim ve etkinliklerle besleyebilirsin.

TRAINING CAMP

Yeni mezun mühendisleri veya mezun olmak üzere olan mühendis adaylarını ücretsiz gerçekleştirilecek Online Eğitim Kampına davet ediyoruz.

Yapısal Analiz, Sonlu Elemanlar Yöntemi ve Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği ile ilgili başlangıç seviyesinde bilgi sahibi olmak için başvurabilirsin. 

Yılda iki kez gerçekleşen Training Camp Başvuruları yılın belli dönemlerinde alınmaktadır.

SALES REPRESENTATIVE PROGRAMI

Mühendislik Fakültesi 3., 4., sınıf veya Yeni Mezunsan ve Kariyerini Satış alanında geliştirmeyi hedefliyorsan bu program tam sana göre!

  • Satış teorilerini ve pratiklerini 12 aylık yapılandırılmış bir program dahilinde öğren,
  • Öğrendiğin bilgilerin müşteri, ürün, süreç ve organizasyonda uygulanabilirliğine dair somut bilgiler edin,
  • Senin ile çalışacak Advisor’ın ile yol haritası çiz,
  • İlerlemelerine dair geri bildirim al,
  • Program hedeflerini gerçekleştir,
  • Mezun ol.